११ औँ प्याब्सन फेस्टेवलः कब्बडीमा डायमण्ड प्रथम

महेन्द्रनगर । कञ्चनपुरको महेन्द्रनगरमा निजी तथा आवासीय विद्यालय अर्गनाइजेशन, नेपाल कञ्चनपुरकाको आयोजनामा जारी ‘११ औँ प्याब्सन फेस्टेवल’को पुरुष तर्फको कब्बडीमा डायमण्ड पब्लिक एकाडेमी प्रथम भएको छ ।

पुरुष तर्फको कब्बडीमा डायमण्ड एकाडेमी प्रथम,नागार्जुन द्धितिय र होली फेम्ली र वेस्टन एकाडेमी तृतिय भएको ११ औ प्याब्सन फेस्टेबलका संयोजक अमराज भट्टले बताए ।

त्यस्तै महिला तर्फ वेस्टन प्रथम, ब्रह्मदेब द्धितिय र लिटिल स्टार र सान एकाडेमी तृतिय भएका छन् । आधारभुत तह अन्तर्गत पुरुष तर्फको कब्बडीमा डायमण्ड एकाडेमी प्रथम,मेधबी स्कुल द्धितिय,ब्रह्मदेब र नागार्जुन तृतिय भएका छन् । त्यस्तै महिला तर्फ सौगात एकाडेमी प्रथम,होली फेम्ली द्धितिय र डायमण्ड र चन्द्रशुर्य तृतिय भएको संयोजक भट्टले बताए ।

माध्यमिक तहः लङजम्प
मंगलवार भएको माध्यमिक तह अन्तर्गत पुरुष तर्फको लङजम्पमा मोर्डन मन्टेश्वरीका धिरज पार्की, अरनिकोका दिपेश अवस्थी, र लिटिल स्टारका विपिन भट्ट क्रमश प्रथम,द्धितिय, तृतिय भएका छन् । त्यस्तै महिला तर्फ डायमण्ड पब्लिक स्कुलकी अञ्जली चन्द, वेस्टन पब्लिककी, पुजा ओड र सनराईजकी याशु पाण्डे क्रमश प्रथम,द्धितिय, तृतिय भएका छन् ।

माध्यमिक तहः ज्याब्लीङ थ्रो
माध्यमिक तह अन्तर्गत पुरुष तर्फको ज्याब्लीङ थ्रोमा डायमण्डका निरज लुहार, अरनिकोका निरज बोहरा र शिशु विद्याका हरीश धामी क्रमश प्रथम,द्धितिय,तृतिय भए । महिला तर्फ डायमण्डकी तारा नाथ, इन्टरनेशनल पब्लिककी बिस्ना विष्ट र होली फेम्लीकी कुमकुक विष्ट क्रमश प्रथम,द्धितिय,तृतिय भएका छन् ।

माध्यमिक तहः सटपुट
माध्यमिक तहको पुरुष तर्फको सटपुटमा डायमण्डका अभिषेक चन्द, शिशु विद्याका आषिश बुढाऐर र अरनिकोका साहिल ओखडा क्रमश प्रथम,द्धितिय,तृतिय भए । त्यस्तै महिला तर्फ एभरेष्ट इभरग्रिनकी पुजा भट्ट, इन्टरनेशनलकी सपना विष्ट र मेधबीकी दिपेक्षा चौधरी क्रमश प्रथम,द्धितिय, तृतिय भएका छन् ।

माध्यमिक तहः ४×१०० मिटर रिले दौड
माध्यमिक तहको पुरुष तर्फको ४×१०० मिटर रिले अरनिकोका निरज बोहरा, नवराज भट्ट,साहिल ओखडा,दिपेश अवस्थी प्रथम, सनराईजका नितेश विष्ट,रोशन चन्द, महेश राना, निराजन चौधरी द्धितिय र शिशु विद्याका दिपक अधिकारी, आशिष बुढाऐर, उमेश एडी, महेश राना तृतिय भए । त्यस्तै महिला तर्फ, डायमण्डका अञ्जली चन्द, चादनी विष्ट,अन्जु ओझा,तारा नाथ प्रथम, अरनिकोका पुस्पा शाही, पुनम चन्द, गोमती बुढाक्षेत्री, करुणा गडाल द्धितिय र एभ्रेष्टका पुजा भट्ट, अञ्जली चन्द, आकांक्षा चन्द, काजल रावल तृतिय भएका छन् ।

माध्यमिक तहः एकल ब्याडमिन्टन
माध्यमिक तहको पुरुष तर्फको एकल ब्याडमिन्टनमा सनराईज, ग्लोबल क्रमश प्रथम, द्धितिय भए । त्यस्तै महिला तर्फ इन्टरनेशनल, ग्लोबल क्रमश प्रथम, द्धितिय भएका छन् ।

माध्यमिक तहः डबल ब्याडमिन्टन
माध्यमिक तह अन्तर्गत पुरुष तर्फ डबल ब्याडमिन्टनमा ग्लोबल,सनराईज क्रमश क्रमश प्रथम, द्धितिय र महिला तर्फ इन्टरनेशनल र सनराईज क्रमश प्रथम, द्धितिय भएका छन् ।

आधाभुत तहः एकल ब्याडमिन्टन
आधाभुत तह अन्तर्ग पुरुष तर्फको एकल ब्याडमिन्टनमा ग्लोबल एकाडेमी प्रथम र लिटिल स्टार द्धितिय भएको छ । त्यस्तै महिला तर्फ चन्द्रशुर्य प्रथम र कस्मोपोलीटन स्कुल द्धितिय भएको छ ।

आधाभुत तहः डबल ब्याडमिन्टन
आधारभुत तह अन्तर्गत पुरुष तर्फको डबल ब्याडमिन्टनमा इन्टरनेशनल प्रथम र ग्लोबल एकाडेमी द्धितिय भएको छ । त्यस्तै महिला तर्फ कस्मोपोलीटन प्रथम र हुनैनाथ द्धितिय भएको छ ।

आधाभुत तहः हाईजम्प
आधारभुत तह अन्तर्गत पुरुष तर्फको हाईजम्पमा ब्राइट स्टारका दामोदर चौधरी र न्यू सरस्वतीका आशिष महर क्रमश प्रथम,द्धितिय भए । त्यस्तै महिला तर्फ,शिशु विद्याका सोनु खड्का,डायमण्डकी स्मृति चन्द क्रमश प्रथम र द्धितिय भएका छन् ।

आधाभुत तहः ४×१०० मिटर रिले दौड
आधारभुत तह अन्तर्गत पुरुष तर्फका ४×१०० मिटर रिले दौडमा अरनिकोका गौरव भट्ट,धर्मेन्द्र धामी, लव बोहरा, सन्तोष भट्ट प्रथम, मेधबीका पुकार थापा, इन्द्र चौधरी, सुमित चौधरी, दिनेश भट्ट द्धितिय र चन्द्र देवलका भरत विष्ट, ललित विष्ट,आकाश भण्डारी,बिरेन्द्र राना तृतिय भएका छन् । त्यस्तै महिला तर्फ, डायमण्डका जेट्सना भट्ट,स्मृति चन्द,अमृता नाथ,अंकिता चन्द प्रथम, मेधबीका मुना विष्ट,सुमित्रा धामी,सविना चौधरी, रोजी बम द्धितिय र सनलाईटका सरिता धामी, लक्ष्मी चौधरी,सबिता नाथ,कञ्चन भारती तृतिय भएका छन् ।

प्रतियोगिता अन्तर्गत प्रत्येक इभेन्टमा प्रथम, द्धितिय तथा तृतीय हुने खेलाडी तथा विद्यालयहरुलाई नगद, प्रमाणपत्र तथा मेडल लगाएतका पुरस्का प्रदान गरिने छ ।

११ औ प्याब्सन फेस्टेबलको समापन भोली (बुधबार) गरीने संयोजक भट्टले जानकारी दिए ।

Leave A Reply

Please enter your comment!
Please enter your name here

ताजा खबर

कञ्चनपुरका खाती दम्पत्ति ह[त्या’मा स्थानियकै संलग्नता

महेन्द्रनगर । कञ्चनपुरको बेलौरी नगरपालिकामा भएको खाती दम्पत्ती हत्या...

जन्मदिनको अवसरमा फलफुल,अण्डा तथा मिठाई वितरण

महेनद्रनगर । समाजसेवी तथा बैतडीको सिगाँस गाउँपालिकाका लेखापाल पुस्कर...

बाजुरामा पहिरोमा पुरिएर एक बालकको मृत्यु

महेन्द्रनगर । बाजुरा पहिरोमा पुरिएर एक बालकको मृत्यु भएको...

पहिरोमा पुरिएर बैतडीमा आमाछोराको मृत्यु

महेन्द्रनगर । बैतडीमा घर भत्काउने गरि गएको पहिरोमा परि...

Website developed by:

संबन्धित खबर